Překlady

Překládáme mezi čínštinou, češtinou a angličtinou. Pracujeme nezávisle a z domova, ale spolupracujeme i s několika překaldatelskými agenturami v ČR i zahraničí. Specializujeme se na texty technického rázu a obchodní smlouvy a korespondenci. Provádíme také revize, korektury, posteditace, lokalizace a další jazykové služby tak, aby byl cílový text přesný, srozumitelný a ve shodě s originálem.

Nepřekládáme strojově, tedy pomocí překladačů, ale samozřejmě využíváme množství elektronických slovníků a databází.

Ceny určujeme individuálně dle náročnosti textu, termínu dodání a také účelu zadání – nezištné a dobročinné jednání podpoříme. Obecně ale platí, že se ceny za NS pohybují v rozmezí 550 a 900 korun. Účtujeme na fakturu se standardní dobou splatnosti. V ceně překladu je zahrnuta korektura rodilým mluvčím a telefonické, případně i osobní konzultace k vysvětlení textů.

Překládáme z a do zjednodušených znaků používaných v ČLR a Malajsii, jakož i do tradičních znaků užívaných na Taiwanu, bez problémů (a bez příplatku) dodáme obě verze. Po dohodě jsme schopni zajistit i překlady do jiných čínských jazyků a dialektů (kantonština, taiwanština, Hakka apod.).

Jsme hrdí, že jsme doposud mohli poskytnout naše služby těmto společnostem:

Pilsner Urquell

Alchymist Grand Hotel Praha

ZPS Zlín

Benteler Machinen

Veolia Water

a řadě dalším.

Kontaktujte nás ohledně cen a termínů na tel. 603508853 nebo na emailu cara.kubalik@gmail.com.

Zpět na hlavní stránku