Překlady

Dobrý den,

Překlady, zejména technických a obchodních textů z a do čínštiny jsou naše specialita, kterou děláme už více než 8 let. Naše překlady jsou vždy kontrolovány rodilým mluvčím a konzultovány s odborníky, pokud je třeba. Nejsme nejrychlejší, ale děláme to poctivě a s chutí.

Žijeme na Taiwanu, pište na email, a domluvíme, co to bude stát a jak rychle Vám překlad dokážeme připravit.

Překládáme mezi čínštinou, češtinou a angličtinou. Pracujeme nezávisle a z domova, ale spolupracujeme i s několika překaldatelskými agenturami v ČR i zahraničí. Specializujeme se na texty technického rázu a obchodní smlouvy a korespondenci. Provádíme také revize, korektury, posteditace, lokalizace a další jazykové služby tak, aby byl cílový text přesný, srozumitelný a ve shodě s originálem.

Nepřekládáme strojově, tedy pomocí překladačů, ale samozřejmě využíváme množství elektronických slovníků a databází.

Ceny určujeme individuálně dle náročnosti textu, termínu dodání a také účelu zadání – nezištné a dobročinné jednání podpoříme. Obecně ale platí, že se ceny za NS pohybují v rozmezí 550 a 900 korun. V ceně překladu je zahrnuta korektura rodilým mluvčím a telefonické, případně i osobní konzultace k vysvětlení textů.

Překládáme z a do zjednodušených znaků používaných v ČLR a Malajsii, jakož i do tradičních znaků užívaných na Taiwanu, bez problémů (a bez příplatku) dodáme obě verze.

Jsme hrdí, že jsme doposud mohli poskytnout naše služby těmto společnostem:

Pilsner Urquell

Alchymist Grand Hotel Praha

ZPS Zlín

Benteler Machinen

Veolia Water

a řadě dalším.

Kontaktujte nás ohledně cen a termínů na tel. 886/968959102 nebo na emailu cara.kubali (at) gmail.com.